ДОВЖОЦЬКА АМБУЛАТОРІЯ ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ ОТРИМАЛА ЗНЕЗАРАЖУЮЧИЙ БОКС ВІД БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ "МІСТ" ІМЕНІ МИХАЙЛА САВЕНКА"

Дата: 15.06.2020 16:00

Фото без опису Фото без опису

Благодійний фонд «МіСт» імені Михайла Савенка» вже декілька років поспіль  надає благодійну допомогу навчальним закладам Кам’янеччини. З початком пандемії, спричиненої коронавірусною інфекцією, Фонд звернув свою увагу й на заклади охорони здоров’я. Нещодавно благодійну допомогу від «МоСту» отримали мобільні медичні бригади району, а сьогодні голова правління Благодійного фонду Олександр Корольов передав Довжоцькій  амбулаторії загальної практики сімейної медицини знезаражуючий бокс.

Кам’янець-Подільська районна державна адміністрація висловлює вдячність Благодійному фонду «МіСт» імені Михайла Савенка» за допомогу та співпрацю. Зокрема, щиро дякуємо засновнику та голові наглядової ради Фонду Дмитру Савенку, президенту Фонду Сергію Ісаєнку та  голові правління Олександру Корольову. Впевнені, що наданий пристрій значно полегшить роботу медикам АЗПСМ та зробить заходи по боротьбі із COVID-19 більш ефективними.