Кам'янець-Подільська районна державна адміністрація
Хмельницька область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

СОРОК П’ЯТА СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ: ПИТАННЯ ОСВІТИ, МЕДИЦИНИ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ Є ПРІОРИТЕТНИМИ ПРИ ПЕРЕРОЗПОДІЛІ КОШТІВ РАЙОННОГО БЮДЖЕТУ

Дата: 11.06.2020 16:41
Кількість переглядів: 831

11 червня відбулося пленарне засідання сорок п’ятої сесії Кам’янець-Подільської районної  ради. На порядок денний було винесено близько 20 питань. Незважаючи на обговорення та гарячі дискусії, щодо деяких з них  депутати так і не дійшли згоди. А от щодо питання внесення змін до районного бюджету на 2020 рік вони таки прийняли рішення, затвердивши проведення перерозподілу окремих видатків з бюджету Кам’янець-Подільського району.

Як поінформував начальник управління фінансів райдержадміністрації Олександр Федик, попри складну соціально-економічну  ситуацію, спричинену поширенням коронавірусної інфекції, дохідна частина районного бюджету збільшилася на 1 мільйон 362 тисячі 938 гривень завдяки збільшенню обсягу субвенції  з обласного бюджету на  забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа»  на   суму 799 тисяч   903 гривень та збільшенню іншої субвенції з бюджетів ОТГ та сільських рад в сумі 110 тисяч 130  гривень (по загальному фонду). Окрім того, по спеціальному фонду спостерігається збільшення субвенції з обласного бюджету за рахунок залишку коштів освітньої субвенції в сумі 132 тисячі  905 гривень та за рахунок іншої субвенції з обласного бюджету в сумі 320 тисяч  гривень.

Відповідно до цього, на суму 1 мільйон 362 тисячі 938 гривень збільшено й видаткову частину районного бюджету.

Згідно із рішенням депутатів, 420 тисяч 115 гривень спрямовано  на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» для закупівлі засобів навчання та обладнання (крім комп’ютерного) для учнів початкових класів, що навчаються за новими методиками відповідно до Концепції «Нова українська школа» (201 тисяча 276 гривень) та сучасних меблів для початкових класів «Нової української школи» (218 тисяч  839 гривень).  Ще 379 тисяч 788 гривень спрямовано на закупівлю комп’ютерного обладнання для початкових класів у рамках Концепції «Нова українська школа».

Окремо виділено 132 тисячі 905 гривень на ремонт обладнання та придбання обладнання для їдалень (харчоблоків) закладів загальної середньої освіти.

Не залишилися без уваги при розподілі бюджету й питання охорони здоров’я та соціального захисту населення. Так, 10 тисяч гривень спрямовано для потреб  Кам'янець-Подільської центральної районної лікарні на протиепідемічні заходи щодо запобігання занесенню і поширенню на території району гострої респіраторної хвороби, спричиненої короновірусом 2019-nCoV. Кошти в сумі 20 тисяч гривень спрямовано для потреб Кам'янець-Подільського районного центру первинної медико-санітарної допомоги: 10 тисяч гривень - на придбання медичного обладнання та засобів захисту для забезпечення захисту медичного персоналу на період карантинних заходів із запобігання поширення COVID-19,  ще 10 тисяч  гривень - на придбання запчастин для транспортних засобів, що здійснюють перевезення хворих на гемодіаліз. Вказані кошти в загальній сумі 30 тисяч гривень були делеговані Староушицькою селищною ОТГ.

Що стосується соціального захисту населення, то на ці потреби передано 80 тисяч 130 гривень:

- утримання соціальних працівників з надання соціальних послуг дома Територіального центру соціального обслуговування – 55 тисяч 432 гривень (кошти делеговано Кам’янською та Орининською сільськими радами);

- утримання фахівців із соціальної роботи Кам'янець-Подільського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді – 19 тисяч 698 гривень (кошти передано  Орининською сільською радою);

- виконання заходів Програми фінансової підтримки діяльності громадських ветеранських організацій на 2019-2023 роки – 5 тисяч гривень (кошти передано Слобідсько-Кульчієвецькою сільською ОТГ).

Окремо за рахунок збільшення іншої субвенції із  спеціального фонду обласного бюджету в сумі 320 тисяч гривень спрямовано  головному розпоряднику бюджетних коштів – управлінню фінансів районної державної адміністрації  для перерахування  іншої субвенції Орининській сільській раді на будівництво водопровідної мережі в с.Оринин.

Також депутати своїм рішенням затвердили перерозподіл коштів по галузі освіти. У зв’язку зі зменшенням бюджетних асигнувань по програмі «Шкільний автобус» на 2020 рік у сумі 106 тисяч 380 гривень збільшено видатки для закупівлі засобів навчання та обладнання (крім комп’ютерного) для учнів початкових класів, що навчаються за новими методиками відповідно до Концепції «Нова українська школа» (22 тисячі 364 гривень) та сучасних меблів для початкових класів «Нової української школи» (24 тисячі 316  гривень). За рахунок зменшення вказаних асигнувань виділено також  42 тисячі 200 гривень  на закупівлю комп’ютерного обладнання для класів «Нової української школи» та збільшено видатки на суму 17 тисяч 500 гривень на виконання заходів Програми «Діти Кам’янеччини» на 2016-2020 роки.

Окрім того, 16 тисяч 100 гривень, що вивільнилися за рахунок залишку асигнувань, які утворилися на 1 квітня поточного  року по КНП «Староушицька районна лікарня № 3»  та КНП «Орининська районна лікарня № 2» , за рішенням депутатів, спрямовано для потреб Кам'янець-Подільського районного центру первинної медико-санітарної допомоги на оплату енергоносіїв.

 

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора