ЗАКЛАДИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я РАЙОНУ ОТРИМАЛИ БЛАГОДІЙНУ ДОПОМОГУ ВІД ЗАХІДНОГО КЛАСТЕРУ ТОВ "ЕНСЕЛКО АГРО"

Дата: 09.06.2020 14:58

25 високоякісних захисних костюмів отримали сьогодні заклади охорони здоров’я  Кам’янець-Подільського району від Західного кластеру ТОВ «Енселко-Агро» (керівник Огуй Олександр Володимирович).

Така благодійна допомога від «Енселко Агро» надійшла для   Кам’янець-Подільської  центральної районної лікарні, Кам’янець-Подільського районного центру первинної медико-санітарної допомоги та Кам’янець-Подільського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області. Передали захисні костюми керівник відділу соціальної політики ТОВ «Енселко Агро»  Руслан Миколайович Ляховченко та менеджер Марія Володимирівна Ярова.

Кам’янець-Подільська районна державна адміністрація щиро дякує товариству за допомогу та співпрацю.