З НАГОДИ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ ДІТИ-СИРОТИ ТА ДІТИ, ПОЗБАВЛЕНІ БАТЬКІВСЬКОГО ПІКЛУВАННЯ, ОТРИМАЛИ ПОДАРУНКИ

Дата: 01.06.2020 15:52

В перший день літа в Україні відзначається Міжнародний день захисту дітей. Традиційно з нагоди свята в районі щороку організовуються веселі забави та розваги для дітей. Але цьогоріч епідемія COVID-19 внесла свої корективи в традиційне веселе відзначення Дня захисту дітей. Проте без подарунків цього дня юні жителі району не залишилися.

У рамках програми «Діти Кам’янеччини» з нагоди Міжнародного дня захисту дітей  діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, які проживають на території сільських рад району, що не увійшли до складу об’єднаних територіальних громад, отримали подарунки до свята. З огляду на карантинні обмеження працівники служби в справах дітей Кам’янець-Подільської райдержадміністрації та ювенальної превенції Кам’янець-Подільського району вручили подарункові сертифікати адресно кожній дитині.