УРЯД ЗАТВЕРДИВ ПЕРСПЕКТИВНИЙ ПЛАН ФОРМУВАННЯ ТЕРИТОРІЙ ГРОМАД ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ. ЯКИМ БУДЕ НОВИЙ АДМІНІСТРАТИВНО-ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ УСТРІЙ КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ?

Дата: 01.06.2020 10:46

Фото без описуУряд затвердив Перспективний план формування територій громад Хмельницької області. Саме вони й стануть основою майбутнього адміністративно-територіального устрою базового рівня.

Так, відповідно до Розпорядження Кабінету Міністрів України №475-р від 29.04.2020 року «Про затвердження перспективного плану формування територій громад Хмельницької області», на території Кам’янець-Подільського району буде утворено 7 об’єднаних територіальних громад.

Найбільшою ОТГ стане Кам’янець-Подільська громада із центром у місті Кам’янці-Подільському. До її складу, згідно з Перспективним планом, увійдуть місто Кам’янець-Подільський, Зіньковецька, Довжоцька, Колибаївська, Рихтівська та Ходоровецька сільські ради.
До складу Гуменецької ОТГ додасться ще Циківська сільська рада, що нині є територіально-адміністративною одиницею Чемеровецького району.

До складу Жванецької об’єднаної територіальної громади, яка нині складається з Жванецької, Гринчуцької, Ластовецької, Рудської, Сокільської сільрад,  увійдуть ще Завальська та Слобідсько-Рихтівська сільські ради.

Жодних змін не відбудеться у складі Китайгородської ОТГ, а от Староушицька та Слобідсько-Кульчієвецька розширять свої межі.

Так, до складу Староушицької селищної об’єднаної територіальної громади увійде Чабанівська сільська рада, а Слобідсько-Кульчієвецька сільська об’єднана територіальна громада поповниться Пановецькою, Кам’янською, Кульчієвецькою та Княжпільською сільськими радами.

З’явиться на карті Кам’янеччини й нова Орининська об’єднана територіальна громада. До її складу увійдуть Орининська, Заліська, Кадиєвецька, Підпилип’янська, Приворотська та Шустовецька сільські ради.