1 ЧЕРВНЯ — МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Дата: 01.06.2020 09:14

Фото без описуЛюбі діти! Шановні батьки!

Сьогодні вся світова спільнота відзначає День захисту дітей — свято радості, безпосередніх дитячих усмішок та непідробної щирості.

Діти — це сенс нашого життя, в них втілюються всі наші надії та сподівання. Кожен із батьків вірить, що його дитина буде кращою, ніж він сам, успішнішою, щасливішою. Тож давайте, шановні дорослі, не чекати якогось абстрактного завтра, а вже нині дарувати нашим діткам те щасливе дитинство, на яке вони заслуговують, робити приємні сюрпризи й докладати всіх зусиль, аби їхнє майбутнє було світлим.

Любі діти! А вам бажаю, щоб усі ваші мрії здійснилися, щоб ви були здоровими й радісними. Дружіть, пізнавайте світ, спілкуйтеся, дізнавайтеся про щось нове та будьте щасливими! Зі святом!

голова райдержадміністрації

Анатолій БЕРНАШЕВСЬКИЙ.