ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ РАЙОНУ! ДОРОГІ ЗЕМЛЯКИ!

Дата: 21.05.2020 07:49

Фото без опису

Фото без опису Споконвіків повелося так, що для нас, українців, вишиванка — це не просто одяг, це наш генетичний код, святиня та оберіг.

Кожен стіжок або хрестик на вишитій сорочці чи рушникові має особливе сакральне значення. Створюючи на полотні той чи інший орнамент, українська жінка — матір, дружина, кохана — вкладала в нього потужну енергетику любові, тому й вважалася вишиванка захистом від усього злого.

Сьогодні українці в усьому світі одягнуть барвисті вишиванки на знак єдності, приналежності до української нації та поваги до нашої тисячолітньої традиції.  Тож нехай цей дух українства сприяє розвитку й зміцненню нашої держави, надихає на нові звершення та великі благородні справи.

Міцного здоров’я всім, мудрості і миру! І хай прадавні  барвисті орнаменти на наших вишиванках, що містять в собі предковічну мудрість і силу,  захищають від усіх бід та негараздів. Зі святом!

голова райдержадміністрації

Анатолій БЕРНАШЕВСЬКИЙ.