ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ НА РИНКУ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ

Дата: 20.05.2020 10:37

Попри карантинні обмеження Хмельницька обласна служба зайнятості продовжує виконувати свою головну функцію – сприяти працевлаштуванню громадян.

Так з початку року за допомогою у працевлаштуванні звернулися 42,2 тис. громадян, статус безробітного отримали 26,6 тис., отримали роботу – 7,7 тис., крім того 2,2 тис. осіб було залучено до громадських та інших робіт тимчасового характеру.

Станом на 19 травня 2020 року у базі даних залишилось 1,4 тис. вакансій. До переліку найбільш актуальних увійшли:

1. водій автотранспортних засобів – 84 вакансії;
  2. тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва – 83 вакансії;
  3. охоронник – 74 вакансії;
  4. водій тролейбуса – 52 вакансії;
  5. підсобний робітник – 45 вакансій.

На період карантину особи, які виявили бажання отримувати послуги служби зайнятості можуть подати бланки заяв - про надання/поновлення статусу безробітного та призначення/поновлення виплати допомоги по безробіттю через скриньку для кореспонденції біля входу в центр зайнятості/філію, або електронною поштою. Покрокова інструкція розміщена на сайті Державного центру зайнятості, у розділі «Електронне подання документів».

Відділ інформаційної роботи

Хмельницький обласний центр зайнятості