Кам'янець-Подільська районна державна адміністрація
Хмельницька область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

ПОНАД 14 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ ЗА РАХУНОК СУБВЕНЦІЙ З ДЕРЖАВНОГО ТА ОБЛАСНОГО БЮДЖЕТІВ СПРЯМОВАНО ДЛЯ ПОТРЕБ КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ТА ОБ’ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД ВІДПОВІДНО ДО РІШЕННЯ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

Дата: 20.05.2020 09:56
Кількість переглядів: 998

Фото без опису9 мільйонів 528 тисяч 780 гривень субвенції з державного та обласного бюджетів спрямовано для потреб Кам’янець-Подільського району згідно з рішенням, яке прийняли депутати Хмельницької обласної ради на минулій сесії, що відбулася 8 травня, розглядаючи питання «Про внесення змін до обласного бюджету Хмельницької області на 2020 рік».  Згідно з цим рішенням, відповідні субвенції та додаткові дотації з держбюджету в загальній сумі   5 мільйонів 164 тисячі 576 гривень отримали і селищна та сільські об’єднані територіальні громади району.

Окремою статтею, згідно з рішенням сесії,  виділено кошти на  виконання інвестиційних проєктів в рамках реалізації заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості. В нашому районі таких об’єктів налічується три —  Шутновецька, Голосківська та Вихватновецька амбулаторії загальної практики сімейної медицини.  Остаточно завершити будівництво цих закладів планується у поточному  бюджетному році.

Отже, із зазначених вище 9 мільйонів, які виділено для потреб  Кам’янець-Подільського району , 6 мільйонів 431 тисячу 300 гривень за рахунок  відповідної додаткової дотації з державного бюджету спрямовано на утримання закладів освіти та охорони здоров’я.  

Окремо для потреб освітньої галузі району виділено 1 мільйон 59 тисяч 580 гривень за рахунок коштів освітньої субвенції. Зокрема:

  •  800 200 гривень  – на здійснення переданих видатків у сфері освіти за рахунок коштів освітньої субвенції (на оплату праці з нарахуваннями педагогічних працівників інклюзивно-ресурсних центрів);
  • 126 475 гривень — для надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідних субвенцій з державного бюджету
  • 132 905 гривень – на ремонт обладнання та придбання обладнання для їдалень (харчоблоків) закладів загальної середньої освіти за рахунок залишку коштів освітньої субвенції.

Для забезпечення потреб медичної галузі району відповідно до рішення сесії спрямовано 1 мільйон 655 тисяч 879 гривень:

  • 390 600  гривень – на здійснення переданих видатків у сфері охорони здоров’я за рахунок коштів медичної субвенції (видатки на лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет);
  • 1 240 300 гривень -  на здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров’я за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету  (на лікування хворих на цукровий діабет інсуліном та нецукровий діабет десмопресином);
  • 24 979 гривень – пільгове медичне обслуговування осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи за рахунок іншої субвенції з обласного бюджету.

62 тисячі 21 гривню виділено для потреб сфери соціального захисту населення. В цю суму входить:

  • 27 817 гривень  – на компенсаційні виплати особам з інвалідністю на бензин, ремонт, технічне обслуговування автомобілів, мотоколясок і на транспортне обслуговування за рахунок іншої субвенції з обласного бюджету;
  • 34 204 гривень – на поховання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни за рахунок іншої субвенції з обласного бюджету.

На будівництво, реконструкцію та капітальний ремонт мереж водопостачання і водовідведення за рахунок іншої субвенції з обласного бюджету виділено 320 тисяч гривень.

Розподіл коштів між об’єднаними територіальними громадами Кам’янець-Подільського району, згідно з рішенням депутатів обласної ради, виглядає так. Гуменецька сільська об’єднана територіальна громада профінансована в розмірі 2 мільйони 260 тисяч 311  гривень. З них 1 мільйон 994 тисяч 100 гривень  направлено на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я за рахунок відповідної додаткової дотації з державного бюджету; 148 тисяч  230 гривеньна надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідних субвенцій з державного бюджету; 117 тисяч 981 гривня — на ремонт та придбання обладнання для їдалень (харчоблоків) закладів загальної середньої освіти за рахунок залишку коштів освітньої субвенції.

Китайгородській сільській об’єднаній територіальній громаді спрямовано 543 тисячі гривень на  здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я за рахунок відповідної додаткової дотації з державного бюджету.

Колибаївській сільській об’єднаній територіальній громаді спрямовано 389 тисяч 565 гривень. З них  324 тисячі 300 гривень  - на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я за рахунок відповідної додаткової дотації з державного бюджету; 65 тисяч 265 гривеньна  надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідних субвенцій з державного бюджету.

Слобідсько-Кульчієвецька сільська об’єднана територіальна громада за рахунок відповідної додаткової дотації з державного бюджету отримала 670 тисяч 300 гривень на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони. На ці ж цілі Жванецькій сільській об’єднаній територіальній громаді спрямовано 575 тисяч 300 гривень, а Староушицькій селищній об’єднаній територіальній громаді726 тисяч 100 гривень.

Депутати також  ухвалили рішення виділити кошти на виконання інвестиційних проєктів у рамках реалізації заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості. Так, в сумі 801 тисяча 496 тисяч гривень профінансоване закінчення будівництва Голосківської амбулаторії загальної практики сімейної медицини, готовність якої наразі складає 90%. 1 мільйон 257 тисяч 901 гривню виділено на завершення будівництва Вихватновецької АЗПСМ, готовність якої складає 85%. На завершення робіт в Шутнівецькій АЗПСМ, котра на 92% готова до експлуатації,  виділено 666 тисяч 201 гривню.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора