17 ТРАВНЯ — ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ПОЛІТИЧНИХ РЕПРЕСІЙ

Дата: 17.05.2020 08:22

Сьогодні Україна вшановує світлу пам’ять жертв політичних репресій — усіх тих, чиї життя були безвинно загублені більшовицьким режимом. Згідно із дослідженням західних істориків, жертвами  сталінського режиму стали від 45 до 80 мільйонів осіб. Це десятки мільйонів працьовитих, освічених, активних, інтелігентних людей, які не могли й не хотіли миритися з несправедливістю, жорстокістю та нелюдяністю.

В День пам’яті жертв політичних репресій схиляємо голови перед пам’яттю усіх закатованих, безвинно загиблих українців! Своєю жертвою вони довели  усім майбутнім поколінням, що є речі набагато важливіші навіть за життя — це свобода, незалежність та людська гідність, знищити які не в змозі жоден диктатор.