З ДНЕМ ЄВРОПИ В УКРАЇНІ!

Дата: 16.05.2020 08:18

Фото без опису7 років тому український народ обрав той курс, якого мала дотримуватися наша держава у своєму подальшому розвитку. За цей час ми пережили багато потрясінь, зазнали чимало втрат, досі триває збройний конфлікт на сході, але одне залишається незмінним — наше прагнення долучитися до спільноти Європейських країн.

Сьогодні, в День Європи в Україні, щиро зичу усім бути гідними того, щоб увійти у велику сім’ю народів Європейського Союзу. Адже Європа починається з кожного нас, наших вчинків, думок та цінностей, які сповідуємо.

Не забуваймо, що саме лише прагнення стати  частиною Європейської спільноти — ніщо без реальних справ. Тож давайте будувати  Європу в Україні разом! Зі святом усіх!

голова райдержадміністрації

Анатолій БЕРНАШЕВСЬКИЙ.