КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ ОТРИМАЛА ПАРТІЮ БЛАГОДІЙНОЇ ДОПОМОГИ ВІД МЕРЕЖІ "ЕПІЦЕНТР"

Дата: 14.05.2020 15:44

Фото без опису  Фото без опису

14 травня  Кам’янець-Подільська центральна районна лікарня отримала партію благодійної допомоги для запобігання поширенню COVID-19 від мережі «Епіцентр».

Ця благодійна акція від «Епіцентру», в рамках якої медичні заклади України отримують благодійну допомогу від компанії, відбувається під патронатом Президента України Володимира Зеленського.

Тож сьогодні медики районної лікарні отримали від «Епіцентру» благодійний вантаж, до складу якого увійшли:

• маски медичні тришарові — 2000 штук;
  • окуляри захисні закритого типу SG-04 — 20 штук;
  • захисні комбінезони РС-001 (без бахіл)  — 20 штук.

Адміністрація Кам’янець-Подільської центральної районної лікарні та Кам’янець-Подільська районна державна адміністрація висловлюють щиру вдячність мережі «Епіцентр» за допомогу. В нинішній час світової пандемії медичні заклади як ніколи потребують підтримки. І дуже приємно, що великий бізнес, консолідуючись  із владою, готовий до співпраці та йде назустріч  медикам, тим самим зберігаючи життя й здоров’я громадян.