Кам'янець-Подільська районна державна адміністрація
Хмельницька область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

В УКРАЇНІ ЗАПРАЦЮВАЛА ВІРТУАЛЬНА ПЛАТФОРМА ЕМОЦІЙНОЇ ПІДТРИМКИ МОНІТОРИНГОВОГО ЦЕНТРУ КМДА З ПРОТИДІЇ СOVID -19

Дата: 13.05.2020 13:54
Кількість переглядів: 691

Фото без описуВ Україні запрацювала Віртуальна платформа емоційної підтримки Моніторингового центру КМДА з протидії СOVID -19 (moncenter.eduhub.in.ua).

В рамках цього проекту кожен українець має можливість безкоштовно отримати індивідуальні консультації від сертифікованих психологів та тренерів -  практиків з емоційного інтелекту Освітнього Хабу  міста Києва, які дозволять зберегти та зміцнити позитивний, емоційний та психологічний стан людей протягом всього часу дії карантину, а також навчитись онлайн м’яким навичкам (soft skills), які потрібні кожному, незважаючи на вік та професію.

Вже в перший день роботи портал відвідало понад 10000 українців.

Як показав досвід Китаю, під час довгострокової дії вимушених обмежень, спричинених пандемією коронавірусу, різко погіршується психологічний стан людей, що призводить до значного збільшення кількості розлучень, нервових зривів, суїцидів тощо.

Всесвітня організація охорони здоров’я також публічно попередила про можливі серйозні зміни психологічного здоров`я людей на всій планеті.

На жаль, останні результати соціологічного дослідження, проведеного групою «Рейтинг» свідчать, що серед українців також зростає рівень тривожності.

Зважаючи на це, з метою дії на упередження, даний проект надає можливість людям безкоштовно отримувати позитивні емоції, психологічну підтримку та корисні знання під час вимушеного перебування на карантині «в чотирьох стінах».  

В цьому і полягає місія Віртуальної платформи  емоційної підтримки Моніторингового Центру КМДА з протидії  СOVID -19.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора