ОНЛАЙН-АКЦІЯ "З КНИЖОК ПРО ВІЙНУ, ПРО БОЇ МИ ЧИТАЄМО"

Дата: 08.05.2020 14:39

Фото без описуУ травневі дні вся Україна з трепетом та сльозами на очах віддає данину памяті всім тим, хто захищав нас в роки ІІ Світової війни . Про відважних воїнів-визволителів нам нагадують суворі монументи, архівні та музейні документи, книги.

75-річчю Перемоги над нацизмом у ІІ Світовій війні юні читачі та бібліотекарі Кам’янеччини приурочили онлайн-акцію «З книжок про війну, про бої ми читаємо». Діти та дорослі читали прозові та поетичні твори відомих українських авторів, які описують мужність та стійкість наших дідів-прадідів, що зберегли мир на нашій згорьованій землі.

Низько вклоняємось та висловлюємо щиру вдячність ветеранам війни за величний бойовий і трудовий подвиг. Слава визволителям України!