У СТАРІЙ УШИЦІ ФУНКЦІОНУЄ ВІДДІЛЕННЯ СТАЦІОНАРНОГО ДОГЛЯДУ ДЛЯ ТИМЧАСОВОГО ПРОЖИВАННЯ

Дата: 05.05.2020 13:37

Фото без описуВідділення стаціонарного догляду для тимчасового проживання в смт Стара Ушиця є структурним підрозділом територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Кам’янець-Подільської райдержадміністрації і функціонує з жовтня 2013 року.

Відділення стаціонарного догляду розраховане на 35-40 ліжкомісць.

У даному відділенні громадяни перебувають на  повному  державному утриманні, одержують соціальну послугу та  відповідно до встановлених норм забезпечуються:

1) житлом, одягом, взуттям, постільною білизною, м'яким і твердим інвентарем і столовим посудом;

2)  раціональним чотириразовим харчуванням, у тому числі з урахуванням  віку і стану здоров'я, у межах натуральних норм харчування, передбачених для мешканців інтернатних установ;

3)   цілодобовим медичним обслуговуванням;

4) комунально-побутовим обслуговуванням (опалення, освітлення, радіофікація, тепло-, водопостачання тощо).

Відділення стаціонарного догляду розташоване за адресою: Кам’янець-Подільський р-н, смт Стара Ушиця, вул.Українська, 2а. Телефон для довідок: 9-93-39.