ДО УВАГИ БАТЬКІВ! ДЕРЖАВА НАДАЄ ДОПОМОГУ НА ДІТЕЙ, ЯКІ ВИХОВУЮТЬСЯ В БАГАТОДІТНИХ СІМ’ЯХ

Дата: 30.04.2020 14:39

Фото без описуЗ метою покращення матеріального стану багатодітних сімей, створення належних умов для виховання дітей, які зростають у таких сім’ях з 1 квітня 2019 року в Україні запроваджено такі соціальні виплати, як допомога на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях. Згідно з нею, кожна багатодітна сім’я отримує на третю, четверту, п’яту та наступних дітей до 6 років щомісячну допомогу від держави у розмірі прожиткового мінімуму на дитину до 6 років. Наразі такий  прожитковий мінімум становить 1779 гривень, з липня цього року він зросте до 1859 гривень,а  з грудня - 1921 гривень. До прикладу, якщо в родині четверо дітей, двом з яких ще немає 6 років держава виплачуватиме на  кожну з них по 1779 гривень, тобто в сумі 3558 гривень.

Як оформити дану соціальну виплату?

Для того, щоб оформити соціальну допомогу, батькам слід звернутися у органи соціального захисту населення за місцем проживання та написати заяву. В пакет документів необхідно включити копію посвідчення багатодітної сім’ї, без якого оформити допомогу буде неможливо, та свідоцтва про народження дітей. Якщо сім’я отримує щомісячну допомогу при народженні дитини, можна надати реквізити відповідної банківської картки.

Нині в Кам’янець-Подільському районі подібну допомогу від держави отримує вже 353 багатодітних сім’ї.