"УКРПОШТА" ЗАПУСТИЛА СОЦІАЛЬНО ОРІЄНТОВАНІ ПОСЛУГИ, ЯКІ ДОЗВОЛЯТЬ ВАМ ПОТУРБУВАТИСЯ ПРО БЛИЗЬКИХ, ЗАЛИШАЮЧИСЬ УДОМА

Дата: 13.04.2020 16:38

Фото без описуНезважаючи на карантинні заходи, акціонерне товариство «Укрпошта», як стратегічно важливий об’єкт інфраструктури, працює в звичному режимі, надаючи поштові і фінансові послуги.

В теперішніх нелегких умовах «Укрпошта» запустила соціально орієнтовані послуги. Тепер проявити турботу про близьких, що знаходяться на відстані, значно легше. Будь-хто, не виходячи з дому, може надіслати гроші зі свого карткового рахунка рідним або близьким (послуга «З картки додому»), а листоноші «Укрпошти» віддадуть готівку адресату прямо в руки, що набагато безпечніше, ніж їхати до відділення банку або шукати банкомат у період карантину. Використання послуги вартуватиме користувачам 0,01 гривні замість розрахунків згідно з тарифами.

Також «Укрпошта» разом із сервісом Liki24.com запустили доставку ліків по спеціальному тарифу для обласних центрів — 35 гривень, а для сіл та містечок області — безкоштовно! Клієнтам достатньо зібрати всі необхідні ліки в кошик на сайті сервісу Liki24.com та вибрати «Доставка Укрпоштою» у відповідній графі.

Турбота про рідних дуже важлива, а «Укрпошта» допоможе в цьому!

Кожний волонтер, меценат, підприємець тощо може надіслати засоби індивідуального захисту для лікарів і пацієнтів до медичних закладів, що надають допомогу хворим на COVID-19, а «Укрпошта» доставить їх до дверей медзакладу безкоштовно!

Перелік медичних установ, на адресу яких можна приймати відправлення з поміткою «В лікарню» знаходиться безпосередньо у відділеннях поштового зв’язку.

Користуйтеся послугами «Укрпошти» та залишайтеся вдома!