ЛІТНІ МЕШКАНЦІ СЛОБІДСЬКО-КУЛЬЧІЄВЕЦЬКОЇ ТА КОЛИБАЇВСЬКОЇ ОБ’ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД ОТРИМАЛИ ПРОДУКТОВІ НАБОРИ В РАМКАХ АКЦІЇ ВІД РАЙОННОЇ ВЛАДИ ТА МЕРЕЖІ «АТБ»

Дата: 07.04.2020 14:12

Фото без описуСьогодні в рамках акції, зініціойваної районною владою та мережею супермаркетів «АТБ» , продуктові набори від вказаної торгової марки отримали одинокі та одинокопроживаючі жителі Слобідсько-Кульчієвецької та Колибаївської об’єднаних територіальних громад.

Літнім мешканцям згаданих громад благодійну допомогу особисто вручили перший заступник голови райдержадміністрації Ніна Фабіянська, заступник голови райдержадміністрації Аракел Межлум’ян, заступник голови Слобідсько-Кульчієвецької ОТГ Павло Довгопол  та директор Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Віра Коваль.

Нагадаємо, що в рамках співпраці районної влади та мережі «АТБ» соціально незахищені   жителі нашого району віком понад 80 років, які перебувають на обслуговуванні Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації, отримали продуктові набори від сказаної торговельної мережі. Загалом по району допомогу продуктами отримали 230 жителів похилого віку.

Фото без опису        Фото без опису   Фото без опису