"ПРРОСТО" — ЗРУЧНЕ РІШЕННЯ ДЛЯ БІЗНЕСУ

Дата: 07.04.2020 14:08

Фото без описуКам’янець-Подільське управління Головного управління ДПС у Хмельницької областіповідомляє, що незважаючи на те, що строк обов’язкового запровадження реєстраторів розрахункових операцій (далі — РРО) та програмних РРО для фізичних осіб — підприємців продовжено з 01.10.2020 до 01.01.2021, а для окремих видів діяльності до 01.04.2021 (відповідні зміни внесені Законом України від 17 березня 2020 року № 533-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» до Податкового кодексу України та Закону України «Про внесення змін до Закону України „Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг“ та інших законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг»), необхідно зазначити, що застосування програмних РРО є зручним рішенням для бізнесу.

Так, перевагами застосування програмного РРО є:

? виключно онлайн реєстрація та онлайн передача (отримання) даних;

? створення Z-звіту в автоматичному режимі;

? сервіс використовується безкоштовно;

? можливість до 36 годин працювати в оффлайн-режимі;

? вибір за бізнесом — використовувати класичний чи програмний РРО.