Кам’янець-Подільська
Районна Державна Адміністрація
Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

ЧИ БУДУТЬ ШТРАФИ ЗА ПОРУШЕННЯ СТРОКІВ САМОСТІЙНО НАРАХОВАНИХ ПОДАТКОВИХ ЗОБОВ’ЯЗАНЬ?

Дата: 07.04.2020 13:52
Кількість переглядів: 254

Законом України від 17 березня 2020 року № 533-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID- 19)» внесені зміни до Податкового Кодексу України (далі - Кодекс), які передбачають у разі погашення податкового зобов'язання протягом періоду з 1 березня по 31 травня 2020 року у зв'язку із порушенням строків сплати податкових зобов'язань, визначених статтею 57 Кодексу, штрафні санкції згідно вимог статті 126 Кодексу не застосовуються. Це означає, що якщо строк сплати узгодженої суми грошового зобов'язання припадає на зазначений період, і цей строк порушено, то сплата зазначеної суми платником податку відбувається без застосування зазначених штрафних санкцій. Таке звільнення не поширюється на випадки порушення строків сплати узгодженої суми грошового зобов'язання з податку на додану вартість, акцизного податку, рентної плати.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора