СОЦІАЛЬНО ВІДПОВІДАЛЬНИЙ БІЗНЕС НАДАЛІ ДОПОМАГАЄ МЕДИКАМ ОБЛАСТІ

Дата: 07.04.2020 13:39

Фото без описуЧергову партію засобів індивідуального захисту та інших потрібних для медиків речей отримали цього тижня лікарні області. Передали їх в рамках співпраці влади та великого бізнесу, налагодженої за ініціативи Офісу Президента України, представники компанії “Епіцентр”.

За минулий тиждень до  районних та Хмельницької обласної лікарні  було передано 70 захисних костюмів,  1700 респіраторів, 70 захисних окулярів, 13500 бахіл, 5100 шапочок,  20000 масок, а також переносний рентген-апарат, 1 медичний відсмоктувач, 4 бактерицидних лампи,  2 багатофункціональних ліжка, по 30 матраців, комплектів постільної білизни, подушок, стільців та приліжкових тумб, 17 розпилювачів для дезінфікуючих засобів, 50 банок дезінфікаторів для рук  по 500 мл, 2 баки для утилізації засобів індивідуального захисту та 250 л рідкого мила.