ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ ІНФОРМУЄ

Дата: 25.03.2020 14:25

Фото без описуЗ 12 березня в Україні запроваджено карантин та низка інших обмежувальних заходів через пандемію коронавірусу. Водночас державні органи продовжують роботу задля задоволення потреб населення.

Зокрема райдержадміністрація підготувала перелік адміністративних послуг, які можна отримати у ЦНАП району за невідкладних обставин під час карантину :

Невідкладно:

*Вклеювання до паспорта громадянина України фотографій при досягненню громадянином 25-ти  і 45-ти річного віку.

Видача раніше замовлених, в разі крайньої необхідності:

*Внесення до Державного земельного кадастру відомостей  і змін до них .

*Видача витягу з технічної документації про нормативно-грошову оцінку земель, в т.ч. онлайн.

*Надання відомостей з ДЗК у формі витягу про земельну ділянку, в т.ч. онлайн.

*Видача дозволу на участь у дорожньому русі транспортних засобів, параметри яких перевищують нормативні;

*Погодження маршрутів руху транспорту під час перевезення небезпечних вантажів.

Інші адмінпослуги надаватимуться з урахуванням епідеміологічної обстановки на території  району.

Водночас ми закликаємо громадян України утриматися від відвідування ЦНАП та інших надавачів послуг у період карантинних заходів без нагальної потреби або при симптомах ГРВІ, грипу чи коронавірусу.

За додатковою інформацією звертатись за телефоном (038-49) 9-12-25.