ПРО ВСТАНОВЛЕННЯ ВЕСНЯНО-ЛІТНЬОЇ ЗАБОРОНИ НА ЛОВ РИБИ, ІНШИХ ВОДНИХ БІОРЕСУРСІВ У РИБОГОСПОДАРСЬКИХ ВОДНИХ ОБ’ЄКТАХ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ У 2020 РОЦІ

Дата: 24.03.2020 10:37

Фото без описуКамянець-Подільська районна державна адміністрація повідомляє, що відповідно до наказу Управління Державного агентства рибного господарства  у Хмельницькій області від 16.03.2020 №26-од  на території області загалом та району зокрема встановлюється весняно-літня заборона на вилов  водних біоресурсів на період нересту риби і відтворення інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних обєктах Хмельницької області у 2020 році в такі терміни:

• у річках та їх кореневих водах з 01 квітня по 19 травня (включно);
  • на водосховищах, озерах, ставках (за винятком ізольованих природних або штучно створених водних обєктів, надання в оренду субєктам господарювання, що здійснюють свою діяльність на умовах аквакультури) з 01 квітня по 09 червня (включно);
  • в придаткових системах водних обєктів (притоки, гирла, стариці, меоліративні канали, розливи водойм, які тимчасово заповнюються водою в період весняної повені) з 01 квітня по 29 червня (включно).

В термін з 01 квітня по 30 червня  (включно) встановлюється заборона на лов (добування) раків під час виношування ними ікри, личинок та першої линьки на всіх рибогосподарських водних обєктах.

Оголошено нерестовищами всі рибогосподарські водні об’єкти (за виключенням водойм, наданих в оренду суб’єктам господарювання, що здійснюють свою діяльність на умовах аквакультури) та вважаються основними місцями нересту водних біоресурсів мілководні, зарослі водною рослинністю ділянки водойм, стариці, заплави та заливні луки на річках, озерах, водосховищах та інших водоймах.