ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПЕРЕНЕСЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ПЛАНОВАНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ТОВ «ПОДІЛЬСЬКИЙ ВІТРОПАРК»

Дата: 24.03.2020 09:05

Віповідно до оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля, 27.03.2020 о 12:00 в приміщенні Гуменецької сільської ради (вул Першотравнева, 69, с.Гуменці, Кам'янець-Подільського району, Хмельницької області) заплановане проведення громадських слухань планованої діяльностi ТОВ «Подільський вітропарк» «Будівництво вітрової установки потужністю 2,1 МВт за межами населених пунктів (ciл) Колубаївці та Корчівка на території Гуменецької сільської ради Кам'янець-Подільського району Хмельницької область.

На виконання Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» та постанови Кабінету Miністрів України 13.12.2017 №989 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань у процесі оцінки впливу на довкілля» громадські слухання проводяться під головуванням уповноваженого територіального органу у сфері охорони навколишнього природного середовища — Департаменту природних pecypciв та екології Хмельницької облдержадміністрації.

Однак, на забезпечення виконання Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих aктів України, спрямованих на запобгання виникнення i поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)», постанови Кабінету Miністрів України 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» (зi змінами) та розпорядження голови Хмельницької обласної державної адміністрації від 13.03.2020 №252/2020-р «Про організаційні заходи в умовах карантину  на території Хмельницької області, з метою дотримання заборон щодо проведення масових заходів кількістю понад 10 oci6, а також у зв'язку із обмеженням транспортних сполучень (в тому числі внутрішньообласних), Департамент вбачає за необхідне утриматись від проведення запланованих громадських слухань та перенести їx проведення на період після завершення дії карантину.

Відповідно до ч. 5 ст. 7 Закону, громадське обговорення планованої дяльності після подання звіту з оцінки впливу на довкілля проводиться у формі громадських слухань та у формі надання письмових зауважень i пропозицій. Згідно з Законом громадське слухання є обов'язковою, проте не виключною формою громадського обговоренняз

У зв'язку з цим інформуємо, що письмові зауваження, коментарі та пропозиції по планованій діяльності ТОВ «Подільський вітроропарк», громадське обговорення якої триватиме в період карантину, надавати до Департаменту природних pecypciв та екології Хмельницької облдержадміністрації:

- в паперовому вигляді на поштову адресу: вул. Свободи, 70, м. Хмельницький, 29000;

- в електронному виглядј на електронну адресу: 42814282@mail.gov.ua;

Телефони для довідок: (0382) 65-70-55, (0382) 65-69-59.