У РАЙОНІ СТАРТУВАВ ПІДВІЗ ПРАЦІВНИКІВ КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОЇ ЦЕНТРАЛЬНОЇ РАЙОННОЇ ЛІКАРНІ

Дата: 23.03.2020 16:39

Фото без описуВід сьогоднішнього дня в Кам’янець-Подільському районі стартував підвіз працівників Кам’янець-Подільської центральної районної лікарні, які проживають на території району, до місця роботи. Ця акція була організована спільно Кам’янець-Подільською райдержадміністрацією, Жванецькою, Слобідсько-Кульчієвецькою та Гуменецькою об’єднаними територіальними громадами.

Нагадуємо, що підвозять медиків шкільними автобусами за п’ятьма напрямками. Жванецький напрямок включає села Жванець, Ходорівці, Островчани, Колибаївка та Вільховець. Рихтівський напрямок — села Рихта, Слобідка-Рихтівська, Суржа, Нагоряни та Зіньківці. Кадиєвецький напрямок обслуговує села Кадиївці, Залісся Перше та Довжок. Великослобідський напрямок включає села Велика Слобідка, Тарасівка, Устя, Панівці та Шутнівці. Слобідськокульчієвецький напрямок обслуговуватиме села Слобідка-Кульчієвецька, Боришківці, Оленівка, Мукша-Китайгородська.

Від райлікарні автобуси відправляються о 8.00 та 15.00.