РОБОЧА ЗУСТРІЧ ЩОДО ПИТАНЬ СПІВПРАЦІ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ З НАВЧАЛЬНИМИ ЗАКЛАДАМИ МІСТА

Дата: 28.02.2020 14:49

Фото без описуНещодавно   в     приміщенні    Кам’янець-Подільської    районної  філії  Хмельницького обласного центру зайнятості пройшла робоча зустріч директора  районної філії Аліни Слободян з директором навчально-наукового центру перепідготовки та підвищення кваліфікації Подільського державного аграрно-технічного університету Павлом Федірко та директором  Хмельницького обласного навчально-курсового комбінату Василем Семеновим.

В  рамках зустрічі обговорювалися питання співпраці служби зайнятості з навчальними закладами міста щодо професійної підготовки кадрів під замовлення роботодавців та можливості видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці.