НАГОРОДЖЕННЯ ТАЛАНОВИТИХ ТА ОБДАРОВАНИХ ДІТЕЙ

Дата: 20.05.2019 14:52

Фото без опису17 травня в Хмельницькому обласному академічному музично-драматичному театрі імені М. Старицького відбулося урочисте вручення обласних премій переможцям ІІІ етапу всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів та ІІ (обласного етапу) Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Кам’янець-Подільський район представляли Білінська Юлія, учениця 10 класу Чабанівського НВК, Мартинюк Наталія Андріївна, учениця 9 класу Чорнокозинецького НВК, Протасюк Дмитро, учень 11 класу Слобідсько-Рихтівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Соколович Анастасія, учениця 10 класу Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, Богачик Тетяна, учениця  10 класу Кадиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, Мельник Діана, учениця 10 класу Кадиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

На святі у дружньому колі інтелектуальної еліти області відзначили учнів-переможців  та нагородили дипломами, грошовими преміями.

Піднятися на вершину слави допомогли здібним учням як особистісні якості, зокрема наполегливість, жага до знань, так і постійна допомога та підтримка справжніх фахівців справи, талановитих вчителів.

Бажаємо призерам подальших успіхів на науковій ниві!!!