ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ ВІДДІЛУ ОСВІТИ

Дата: 24.04.2019 10:49

Фото без описуВідповідно до плану  роботи відділу освіти, 24 квітня на базі Довжоцького НВК відбулося засідання колегії відділу освіти, на якій розглядалися питання управлінського забезпечення закінчення 2018/2019 навчального року, проведення ДПА та ЗНО у 2019 році; про рівень сформованості предметних компетенцій учнів 10-х класів на уроках історії та математики; про результативність діяльності педагогічних  колективів ЗЗСО щодо впровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти та завдання адміністрації ЗЗСО щодо забезпечення умов для реалізації Концепції «Нова українська школа».

Завідувач районним методичним кабінетом  Наталія Желізник  ознайомила з ходом підготовки та проведення ДПА та ЗНО по всіх навчальних предметах в 4, 9, 11 класах.

Методисти районного методичного кабінету Юлія Дідик та Олексій Пілець зазначили, що сучасне суспільство вимагає від школи підготовки випускників, здатних самостійно вирішувати життєво важливі завдання, бути соціально активними, усвідомлювати події, критично мислити, Фото без описувикористовувати шкільні знання для вирішення реальних проблем. Тому все більшого значення  набуває компетентнісний підхід до викладання навчальних предметів, оскільки компетентності є індикаторами, що дозволяють визначити готовність учня-випускника до подальшого особистого розвитку та до активної участі у житті суспільства.

Методист  Наталія Кашуба проаналізувала результативність діяльності педагогічних  колективів ЗЗСО району щодо впровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти та окреслила завдання адміністрації ЗЗСО щодо забезпечення умов для реалізації Концепції «Нова українська школа».