МЕТОДИЧНИЙ СУПРОВІД РОЗВИТКУ ТА ВДОСКОНАЛЕННЯ ПРОФЕСІЙНИХ КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ ПЕДАГОГА ЯК РЕСУРС НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ

Дата: 19.04.2019 08:30

Фото без описуШкола - це простір життя дитини, тут вона повноцінно живе, формує свою особистість.
Відповідно до плану роботи відділу освіти Кам'янець-Подільської РДА, 18 квітня на базі Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено семінар-практикум заступників керівників ЗЗСО з проблеми "Методичний супровід розвитку та вдосконалення професійних компетентностей педагога як ресурс нової української школи".

У ході проведення управлінського блоку завідувачем РМК Желізник Н.А. було проведено ділову гру з елементами тренінгу "Створення комфортного освітнього середовища".

Фото без описуПід час практичного блоку учасники семінару мали змогу відвідати творчу майстерню педагогів закладу

-інтегрований урок в 11 класі «Українська література» (Колісник Ю.Ю.), "Мистецтво" (Заболотна О.Д.), "Зустріч двох поколінь. Поезія Лесі Українки та Ліни Костенко в мистецькому контексті";
інтегрований урок у 9 класі «Економічна географія» (Катілова Т.І.), «Економіка» (Говорушко О.В.), "Структура населення України. Трудові ресурси та зайнятість. Обчислення складу робочої сили та рівня безробіття".

Ковальчук Л.В., заступник керівника ЗЗСО, провела методичний квест "Канва компетенцій заступника директора ЗЗСО". Учасники семінару пройшли методичні випробування за маршрутом "Станція "Кухня успішного педагога" (рецепт приготування успішного уроку), "Станція доктора Комаровського" (методика проведення проби Руф'є, рухливі та розвантажувальні вправи під час уроку), "Станція НУШ" (методика проведення ранкової зустрічі, методика виготовлення тематичних лепбуків), "Станція "Релаксація" (організація дозвілля в позаурочний час).