ВІДБУЛИСЯ ЗАНЯТТЯ З ВОГНЕВОЇ ПІДГОТОВКИ

Дата: 17.04.2019 08:20

Фото без опису17 квітня   відповідно до  Програми  допризовної підготовки, Положення про «Допризовну підготовку», затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України №1770 від 30.11.2000 р., наказом Командувача  військ Західного ОК №186 від 28.08.2002 р., наказом Генерального штабу Збройних Сил України від 12 жовтня 2016 року №379 «Про затвердження Курсу стрільб зі стрілецької зброї  і бойових машин», на виконання наказу   відділу освіти від  01.04.2019р №58-но відбулися  заняття з вогневої підготовки з юнаками та дівчатами 11-х класів, які вивчають предмет «Захист Вітчизни» з практичним виконанням початкової вправи навчальних стрільб із АК-74 (вдень) на військовому стрільбищі полігона військової частини   А 2738 (військове містечко №2, №89).

За час навчання учні ознайомились з основними положеннями автоматника під час стрільби, навчилися правильно приймати положення для стрільби.

Перед веденням вогню по цілях офіцери провели інструктаж із заходів безпеки, заняття з неповного розбирання-збирання автомата АК-74, правильності прицілювання, вивчення умов виконання стрільб та інші.

Фото без описуВ школярів сформувалося бажання оволодівати новими знаннями необхідними для захисту своєї держави України.

Відділ освіти Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації  висловлює подяку військовому комісару Кам’янець-Подільського об’єднаного міського військового комісаріату, підполковнику Возному Володимиру Миколайовичу та старшому лейтенанту, офіцеру відділення комплектування Кам’янець-Подільського ОМВК Семенчуку Сергію Вікторовичу за сприяння та організацію  практичного виконання школярами району початкової вправи навчальних стрільб із АК-74та розвиток національно-патріотичного виховання учнівської молоді.