ТУРНІР ЮНИХ ІСТОРИКІВ

Дата: 13.03.2019 11:55

Фото без описуВідповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 02.08.2018 р. № 849 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році», наказу відділу освіти РДА від 28.02.2019р №36-но 12 березня  2019 року на базі Довжоцького НВК відбувся Турнір юних істориків серед команд учнів закладів загальної середньої освіти району.

Командні інтелектуальні змагання з історії  проведені згідно з вимогами Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22 вересня 2011 року № 1099 та зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 17 листопада 2011 року за № 1318/20056.

У Турнірі приймало участь чотири команди:

1. «Історичний спецназ»- збірна команда учнів Чабанівської ЗОШ І-ІІІ ст., Завалецької ЗОШ І-ІІІ ст.(керівники Рудик Р.Р., Марчак Л.М.).
  2. «Формула Успіху» - команда учнів Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ст.(керівники Сидорук С.А., Клімчук Ю.А. ).
  3. «Кліо»- команда учнів Слобідсько – Рихтівської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Вибодовська Г.В.).
  4. «Кліо»- команда учнів Орининської ЗОШ І-ІІІ ст. ( керівник Підгірний В.М.)

Фото без описуНайкращі результати у Турнірі показали:

І м.- команда «Формула Успіху» Кульчиєвецької  ЗОШ І-ІІІ ступенів ;

ІІ м.- збірна команда Чабанівської ЗОШ І-ІІІ ст. та Завалецької ЗОШ І-ІІІ ст.  «Історичний спецназ»;

ІІІ м. – команда «Кліо» Слобідсько-Рихтівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

ІІІ м. – команда «Кліо» Орининської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

За рішенням журі найкращим доповідачем визнано Рахімову Софію, ученицю 11 класу Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ст., кращим опонентом – ученицю 10 класу Слобідсько - Рихтівської ЗОШ І-ІІІ ст. Андрушко Діану, кращим рецензентом – ученицю 11 класу Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ст. Василинчук Катерину, кращими спостерігачами – учня 8 класу Орининської ЗОШ І-ІІІ ст. Федорчука Бориса, ученицю 11 класу Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ст. Тахтєєву Вероніку.