ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ ВІДДІЛУ ОСВІТИ

Дата: 11.03.2019 13:48

11 березня на базі Довжоцького НВК відбулося засідання колегії відділу освіти Кам’янець-Подільської райдержадміністрації. У ньому взяли участь голова Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації В.О.Сукач,    начальник відділу освіти О.В.Пронозюк, голова районної організації профспілки працівників освіти і науки Д.М. Желізник, головні спеціалісти, головний бухгалтер відділу освіти, методисти РМК та директори закладів загальної середньої освіти та завідувачі закладами дошкільної освіти району.

У ході засідання розглянули 3 питання: «Про підсумки фінансово-господарської діяльності та виконання бюджету 2018 року», «Про рівень сформованості предметних компетенцій учнів 10-х класів на уроках української мови та літератури», «Про стан виконання колективної угоди між відділом освіти і районною організацією профспілки працівників освіти і науки» .