КОНЦЕРТОМ УЧНІВ ФОРТЕПІАННОГО ВІДДІЛУ ВІДЗНАЧИЛА РАЙОННА ДИТЯЧА ШКОЛА МИСТЕЦТВ 210-РІЧЧЯ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ФРЕДЕРІКА ШОПЕНА

Дата: 04.03.2020 14:09

3 березня в музичній вітальні Кам'янець-Подільської районної дитячої школи мистецтв була проведена виховна година з концертом учнів фортепіанного відділу, присвячена 210-річчю з Дня народження видатного польського композитора Фредеріка Шопена.

Завідуюча фортепіанним відділом Ірина Морочковська розповіла про життя та творчість композитора, ознайомила присутніх з цікавими фактами з життя, епізодами з дитинства. Розповідь ведучої чергувалася з виступами учнів фортепіанного відділу.

Вечір пройшов цікаво, змістовно, насичено і мелодії геніального композитора залишили незабутні враження в серцях учнів, їхніх батьків та гостей.