ДЕНЬ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА НА КАМ’ЯНЕЧЧИНІ

Дата: 17.02.2020 14:04

Фото без описуДень святого Валентина – це свято всіх закоханих, а також день прояву теплих почуттів до друзів, близьких і рідних. 14 лютого у РЦКіМ «Розмай» сектором культури, молоді та спорту весело та креативно проведено свято до Дня закоханих. Відбулась яскрава конкурсна розважальна програма, насичена жартами ведучого, веселими конкурсами та привітаннями.

Під час сВята підведено підсумки районних конкурсів, присвячених Дню Святого Валентина: на краще освідчення в коханні «Все для тебе» та кращий «Валентинчик». У конкурсах взяло участь понад 30 учасників. Переможцями стали: Олена Гаращук (с. Довжок), Денис Габрик (с. Привороття), Каріна Шкляр (районна дитяча школа мистецтв), Аліна Міщук (с. Кам’янка), Фото без описуАртем Морозовський (с. Привороття), колективні роботи Олександри Десятник та Вероніки Белінської (с. Княжпіль), Дмитра та Тараса Бойко (районна дитяча школа мистецтв), Яни Шлапак, Катерини Білик та Софії Мельник (с.Довжок). Всіх присутніх зі святом привітав завідувач сектору культури, молоді та спорту райдержадміністрації Віктор Дорож та нагородив призами  переможців і призерів конкурсів.