НЕЗАБУТНЯ ПОЇЗДКА У "СОНЯЧНУ ДОЛИНУ"

Дата: 17.01.2020 16:48

Фото без описуВідділом культури, туризму, молоді та спорту Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації з метою підтримки талановитої та обдарованої молоді на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 18.02.2016 року №148 «Про затвердження Державної цільової соціальної програми «Молодь України на 2016 – 2020 роки» та Комплексної програми «Розвитку фізичної культури і спорту та реалізації молодіжної політики у Кам’янець – Подільському районі на 2017 – 2021 роки»  організовано поїздку для обдарованої молоді Кам’янець – Подільського району до «Сонячної долини».

Казковим і незабутнім був день для переможців та призерів Всеукраїнських та обласних змагань. Діти із задоволенням  обійшли всю територію закладу, відвідали зоопарк та Фото без описузіграли в боулінг і теніс. Після такої екскурсії всі гуртом відвідали гірськолижні забави, де весело спускалися зі снігового горба на сноутюбінгах та лижах.