ВІЧНЕ СЛОВО КОБЗАРЯ

Дата: 11.03.2020 13:41

Фото без описуЗ нагоди  206-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка в  бібліотеках-філіях Кам’янець-Подільської РЦБС відбулась низка  заходів.

Зокрема, в бібліотеці с.Княжпіль відбувся літературний марафон «Читаємо Шевченка разом». Шевченківські читання «Живе, вічне слово Кобзаря» пройшли в с.Завалля. літературна година «Слався, Тарасе Великий» відбулась в с.Кадиївці, конкурс віршів «Троянди Шевченкової любові» — в Заліссі Першому, літературно-поетичні читання «І знов іде Шевченківська весна» — в с.Слобідка-Рихтівська, літературний портрет «Орлинний злет Шевченківського духу» — в с.Чабанівка.

Цікаво пройшла літературна вікторина «Думи Кобзаря живуть вічно», який провела бібліотекар с.Кульчіївці Наталія Мисик з учнями 3 класу Кульчієвецької ЗОШ. Кожна дитина прочитала улюблений вірш поета  на пам'ять, розгадували твори поета, доповнювали рядки.

Фото без описуВ ДРБ планується проведення  ювілейної акції  «Шевченка читають усі».

Творча спадщина Тараса Григоровича Шевченка – невичерпне джерело мудрості. Його вірші повинен знати кожен, адже “Кобзар” – це друга Біблія для українців. Його твори, написані понад століття тому, актуальні й досі.