Кам'янець-Подільська районна державна адміністрація
Хмельницька область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

ВІЧНЕ СЛОВО КОБЗАРЯ

Дата: 11.03.2020 13:41
Кількість переглядів: 1017

З нагоди  206-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка в  бібліотеках-філіях Кам’янець-Подільської РЦБС відбулась низка  заходів.     

Зокрема, в бібліотеці с.Княжпіль відбувся літературний марафон «Читаємо Шевченка разом». Шевченківські читання «Живе, вічне слово Кобзаря» пройшли в с.Завалля. літературна година «Слався, Тарасе Великий» відбулась в с.Кадиївці, конкурс віршів «Троянди Шевченкової любові» — в Заліссі Першому, літературно-поетичні читання «І знов іде Шевченківська весна» — в с.Слобідка-Рихтівська, літературний портрет «Орлинний злет Шевченківського духу» — в с.Чабанівка.

Цікаво пройшла літературна вікторина «Думи Кобзаря живуть вічно», який провела бібліотекар с.Кульчіївці Наталія Мисик з учнями 3 класу Кульчієвецької ЗОШ. Кожна дитина прочитала улюблений вірш поета  на пам'ять, розгадували твори поета, доповнювали рядки. 

 В ДРБ планується проведення  ювілейної акції  «Шевченка читають усі».

Творча спадщина Тараса Григоровича Шевченка – невичерпне джерело мудрості. Його вірші повинен знати кожен, адже “Кобзар” – це друга Біблія для українців. Його твори, написані понад століття тому, актуальні й досі.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора