РОЗПОЧАВ РОБОТУ V ВІДКРИТИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС ТЕАТРАЛЬНИХ КОЛЕКТИВІВ "КОМОРА"

Дата: 18.10.2019 15:37

Фото без описуЗнову осінь, знову жовтень і знову 17 жовтня  в районному центрі культури і мистецтв «Розмай» за підтримки відділу культури, туризму, молоді та спорту Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації розпочинає свою роботу V Відкритий фестиваль-конкурс театральних колективів «Комора». І звичайно, головним організатором  фестивалю є народний театр «Тандем» РЦКМ "Розмай" та його незмінний натхненник, генератор та втілювач ідей, режисер Галина Коротенко.

На фестивалі привітали нових і старих друзів, 17 театрів, студій та драматичних колетивів зі всієї України та Польщі. На відкритті фестивалю усіх привітав начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації Віктор Олександрович Дорож. Гостями  фестивалю стали зразкова хореографічна студія "Пірует" під керівництвом  Світлани Островської.
Фото без описуА кваліфіковано та об’єктивно учасників фестивалю буде оцінювати професійне журі:
- актор і режисер Київського академічного театру "Колесо", художній керівник Київської театральної школи-студії, викладач-методист Анатолій Суханов;

викладач режисерських дисциплін Кам'янець-Подільського коледжу культури і мистецтв Тетяна Бойчук;

- відомий театральний педагог, режисер. сценограф, член журі багатьох Всеураїнських та міжнародних театральних фестивалів, професор, завідувач кафедри театральної режисури Рівненського державного гуманітарного університету Володимир Олександрович Богатирьов;

- режисер, Заслужений діяч мистецтв України Анатолій Бєлєванцев.