ЮНІ КОЗАЧАТА

Дата: 11.10.2019 11:10

Фото без описуДень захисника ? України — свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва. З 2014 року указом Президента є державним святом з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві.

З метою посилення національно - патріотичного виховання молоді району, утвердження любові до Батьківщини, наслідування найкращих прикладів мужності та звитяги борців за свободу та незалежність України та з нагоди Дня захисника України 10 жовтня 2019 р. в Рихтівській ЗОШ І-ІІ ст. було проведено свято "Юні козачата".  Учасників заходу привітали головний спеціаліст відділу культури, туризму, молоді та спорту Кам’янець - Подільської РДА Яніна Гевак та директор школи Володимир Данилюк. У святі взяли участь учасники АТО Богдан Дем’янов, Віталій Петров, Фото без описуОлександр Яцевич. Під час заходу були проведені цікаві спортивні змагання між командами «Стріла» та «Блискавка». Згадали і про тих героїв, які оберігаючи державні кордони, віддали своє життя за мир і спокій в нашій країні та вшанували їх пам'ять хвилиною мовчання. Учасників заходу було нагороджено грамотами та подарунками відділу культури, туризму, молоді та спорту. Саме такі заходи виховують справжніх патріотів та майбутніх захисників України.