ЛІТЕРАТУРНА ГОСТИНА

Дата: 26.09.2019 16:28

.  Фото без описуФото без опису

Напередодні Всеукраїнського дня бібліотек на запрошення Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу бібліотекарі Кам’янець-Подільської центральної районної бібліотеки мали зустріч зі студентами на літературній гостинні «Книга єднає друзів».  Студентська молодь ознайомилась із ювілейними датами письменників, довідалась про нові надходження до книгозбірні. Усім шанувальникам сучасної української прози представили життєву мудрість книг Мирослава Дочинця, українського письменника. Присутнім було презентовано книжкову виставку одного книговидавництва «Карпатська вежа». Цікаве спілкування про книгу та читання по справжньому  згуртувало друзів бібліотеки та книги.