«ЧАЙ І ПРО ЧАЙ»: ЧАЙНА ЦЕРЕМОНІЯ ПО-КИТАЙСЬКИ

Дата: 18.06.2019 13:23

Фото без описуЧай – найрозповсюдженіший напій на земній кулі, один з найдавніших напоїв, вживання якого нерозривно пов’язане з національною культурою, господарством та історичними традиціями багатьох народів. Елегантно пити чай, світ навчили китайці. Саме у Китаї зародилися традиції проведення чайних церемоній. Цього року, Президент України оголосив - 2019 рік  Роком Китаю в Україні. З нагоди відзначення  Року Китаю в Україні у районній бібліотеці для дітей, оформили  книжкову виставку «Дивовижна країна – Китай».

Про мистецтво чаювання,  історію, значення та особливості його приготування крок за кроком, читачі бібліотеки дізналися  від бібліотекаря Тетяни Павлуцької,  під час чайної церемонії по-китайськи «Чай і про чай». Вдалим доповненням до заходу, став перегляд відеонарису "Традиції і звичаї Китаю". По закінченні, діти на аркушах паперу, написали побажання добра і миру своїм друзям, китайською мовою.