ДИТИНСТВО - КРАЇНА КАЗКОВИХ ЗАБАВ І РОЗВАГ

Дата: 03.06.2019 11:17

З початком літа в Кам’янець-Подільській районній бібліотеці для дітей завжди стає весело та гамірно. Адже 1 червня ми святкуємо Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості, одвічної надії та дитинства.  А дитинство – це чудова пора сподівань та здійснення мрій.

В Країні дитинства мешкають маленькі мрійники – сонячні, наймиліші в світі діти – наше майбутнє.

Зі святом дітей вітали  кумедний розбишака Клоун, веселий мрійник Незнайко, всемогутній Кощій та вередлива Баба Яга. Діти розгадували веселі загадки, демонстрували спритність у спортивних іграх, змагались у різноманітних конкурсах та вікторинах, наприклад,  «Чи знаємо ми свої права», «Карлики та Велетні», «Чарівна паличка», «Політ на мітлі».  Разом з казковими героями співали пісні та танцювали. Було як завжди весело та драйвово.

День захисту дітей – це не тільки свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.