І ПАМ’ЯТЬ ПРО ВІЙНУ НАМ КНИГА ОЖИВЛЯЄ

Дата: 10.05.2019 16:24

Фото без описуДо Дня перемоги  над нацизмом у Другій світовій війні та Дня пам’яті та примирення  у Кам’янець-Подільській центральній районній  бібліотеці була презентована виставка-заклик «І пам’ять про війну нам книга оживляє». Мета виставки – ознайомити читачів з творами на тему Другої світової  війни, зацікавити новими виданнями та маловідомими документами.

В бібліотеках  Кам’янець-Подільської РЦБС проходили акції пам’яті «Війні немає забуття» ( ДРБ, бібліотеки-філії сіл Кадиївці, Слобідка-Рихтівська, Кам’янка).

Віча пам’яті «Вічна пам’ять полеглим, вічна слава живим» зібрали чимало присутніх  у селах Княжпіль,Рихта, Привороття.

Пам’ятати про ці дні, про тих, хто не повернувся з далеких фронтових доріг,   – наш святий обов’язок. Бо пам’ять потрібна живим.