Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

В ЗАЛІ ПДАТУ ВІДБУВСЯ ОСОБИСТО-КОМАНДНИЙ ЧЕМПІОНАТ РАЙОНУ З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ СЕРЕД ЧОЛОВІКІВ

Дата: 06.02.2020 10:04
Кількість переглядів: 43

5 лютого у спортивному залі ПДАТУ проходив особисто-командний чемпіонат району з настільного тенісу серед чоловіків, у якому взяло участь 12 команд. Перше місце посіли тенісисти з Нагорян (Денис Кравець, Макс Стрільчук, Артем Атаманчук), друге –Великої Слободи (Олексій Гаджула, Богдан Шевчук, Олександр Шевчук), третє - Думанова (Андрій Цюрик, Дмитро Паладійчук, Володимир Пузирьов). В особистих змаганнях чемпіонами та призерами стали: перше місце – Денис Кантаревич (ДЮСШ «Лідер»), друге місце у Олексія Гаджули (Велика Слобода), третє – Дмитра Паладійчука (Думанів). Окремий приз отримав найстарший учасник чемпіонату Валентин Борчук (Староушицька ОТГ). Переможців та призерів нагороджено кубками, медалями і грамотами сектору культури, молоді та спорту райдержадміністрації.