ПЕРШІСТЬ ДЮСШ "ЛІДЕР" ГУМЕНЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 30.10.2019 16:51

Фото без опису29 жовтня 2019 року у фізкультурно-оздоровчому комплексі відбулись відкриті Першості ДЮСШ «Лідер» Гуменецької сільської ради з футзалу серед дівчат 2004-2006 та 2007-2008 років народження. У змаганнях взяли участь команди районної ДЮСШ. У старшій віковій групі наша команда посіла перше місце, здобувши перемоги над командами Старокостянтинівської ДЮСШ та ДЮСШ «Лідер». Кращим воротарем визнано – Мирославу Гафич, кращим нападником – Анну Маруняк, кращим гравцем – Наталію Гермаківську. У молодшій віковій групі наші футболістки у грі за перше місце поступились суперникам ДЮСШ «Лідер» та посіли друге місце. Кращим гравцем визнано Анну Атаманюк. Готував команди до змагань тренер Іван Боднар.