ГАРНИХ НОВИН ТА ГОСТРОГО ПЕРА ВАМ, "КРАЯНИ!"

Дата: 28.02.2020 15:02

Фото без опису«Літопис нашого краю» — саме такі слова найчастіше можна почути, коли мова заходить про міськрайонну газету «Край Кам’янецький».

26 лютого часопис відзначив славний ювілей — 90-річчя від дня заснування. Дата особливо поважна ще й тому, що в умовах швидкого розвитку інтернет-видань та різного роду технологій газета зуміла зберегти своє обличчя й не лише не втратити читача, а й розширити та примножити аудиторію.

А 28 лютого друзі, представники журналістської спільноти регіону і районної влади та й просто вдячні читачі  щиро вітали колектив газети із днем народження видання.

Фото без описуВід імені Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації «Край Кам’янецький» привітав керівник апарату Віктор Гнатюк. Цікавих ідей, актуальних публікацій, гострого пера побажав журналістам часопису Віктор Васильович, а заразом нагородив Почесними Грамотами районної державної адміністрації тих, хто творить «Край…».

Невичерпної енергії вам, шановні «Краяни», творчого ентузіазму та лише гарних новин!