20 ЛЮТОГО — ДЕНЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

Дата: 20.02.2020 08:38

Фото без описуСьогодні в Україні відзначається День Героїв Небесної Сотні. Саме в другій половині лютого  2014 року протистояння на Майдані під час Революції Гідності досягли найвищої точки — кількість загиблих  сягнула ста осіб. Усі вони увійшли в історію як Герої Небесної Сотні.

Нині ми вшановуємо пам’ять Героїв, що загинули в боротьбі за європейський вектор розвитку  України, відстоюючи прагнення народу самим вирішувати, яким буде його майбутнє.

Вічна слава та вічна пам’ять тим, хто пожертвував життям, відстоюючи своє бачення подальшої долі  країни. Герої Небесної Сотні стали прикладом беззаперечного героїзму та відданого служіння Батьківщині, надихнувши тисячі українців на нові подвиги заради рідного народу.