ПЕРШИЙ ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ МАРІАННА ВЕЛИКОХАТЬКО ПРОВЕЛА ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

Сьогодні, 15 січня, перший заступник голови райдержадміністрації Маріанна Великохатько спільно із заступником голови райдержадміністрації Миколою Чумаком та начальниками відповідних структурних підрозділів провела прийом громадян.

До Маріанни Анатоліївни звернулися жителі с.Довжок. Питання, з яким вони прийшли на прийом, стосувалося  налагодження транспортного сполучення цього населеного пункту із містом. Мешканців Довжка не влаштовує маршрут транспортних засобів та періодичність, з якою вони курсують. Як зазначив заступник голови райдержадміністрації Микола Чумак, наразі райдержадміністрація спільно із міською радою працюють над вирішенням цього питання.