Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

ПЕРШИЙ ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ МАРІАННА ВЕЛИКОХАТЬКО ПРОВЕЛА ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

Дата: 15.01.2020 13:50
Кількість переглядів: 90

Сьогодні, 15 січня, перший заступник голови райдержадміністрації Маріанна Великохатько спільно із заступником голови райдержадміністрації Миколою Чумаком та начальниками відповідних структурних підрозділів провела прийом громадян.

До Маріанни Анатоліївни звернулися жителі с.Довжок. Питання, з яким вони прийшли на прийом, стосувалося  налагодження транспортного сполучення цього населеного пункту із містом. Мешканців Довжка не влаштовує маршрут транспортних засобів та періодичність, з якою вони курсують. Як зазначив заступник голови райдержадміністрації Микола Чумак, наразі райдержадміністрація спільно із міською радою працюють над вирішенням цього питання.