Кам’янець-Подільська
Районна Державна Адміністрація
Кам’янець-Подільський район, Хмельницька область

ВІДБУЛАСЯ НАРАДА ІЗ БУХГАЛТЕРАМИ СІЛЬСЬКИХ РАД ТА ОБ’ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД РАЙОНУ

Переглядів: 38

13 грудня в залі засідань районної державної адміністрації відбулася виробнича нарада із бухгалтерами сільських рад та об’єднаних територіальних громад району. У її роботі взяли участь начальник управління фінансів райдержадміністрації Олександр Федик, начальник Кам’янець-Подільського управління Державної казначейської служби України Надія Попова, працівники  обох згаданих підрозділів, бухгалтери та економісти сільських рад та ОТГ.  

На початку наради до присутніх звернувся начальник управління фінансів Олександр Федик. Олександр Григорович в декількох словах ознайомив колег із проєктом районного бюджету на 2020 рік, детальніше зупинившись на таких розділах видатків як освіта, медицина та соціальна сфера.

Про нюанси закриття бюджетного року доповіла начальник Кам’янець-Подільського управління Державної казначейської служби України Надія Попова. Надія Миколаївна також звернула увагу бухгалтерів на нововведення, з якими їм доведеться стикнутися в своїй роботі з 2020 року, зокрема на роботу в системі ІBAN.

Загалом, нарада пройшла в атмосфері плідної та конструктивної співпраці.« повернутися до списку новин