Кам'янець-Подільська районна державна адміністрація
Хмельницька область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

В КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОМУ РАЙОНІ ВІДКРИЛИ ТРЕТЮ АМБУЛАТОРІЮ ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ, ЗБУДОВАНУ В РАМКАХ ПРОГРАМИ "ДОСТУПНА МЕДИЦИНА"

Дата: 04.12.2019 17:15
Кількість переглядів: 892

Фото без опису4 грудня відбулося урочисте відкриття амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с.Вихватнівці. Це вже третій медзаклад у нашому районі,  збудований у рамках програми “Доступна медицина”. Нагадаємо, що нещодавно розпочали приймати пацієнтів амбулаторії в селах Голосків та Шутнівці.

На відкриття медзакладу завітали представники обласної та районної влади, зокрема,  голова Хмельницької обласної державної адміністрації Дмитро Габінет, заступник директора  Департаменту охорони здоров’я Хмельницької обласної державної адміністрації Наталія Федів, перший заступник голови райдержадміністрації Маріанна Великохатько, голова районної ради Віктор Кривак,  інші районні  посадовці, керівництво Китайгородської   ОТГ та Кам’янець-Фото без описуПодільського районного центру надання первинної медико-санітарної допомоги

Будівництво цієї амбулаторії істотно змінює умови, рівень та якість надання медичних послуг на селі, дасть змогу населенню отримувати своєчасну кваліфіковану допомогу в сучасних приміщеннях, перебувати в гідних умовах дітям, жінкам, породіллям, людям похилого віку. Адже згідно  із  Наказом Міністерства охорони здоров’я, медзаклад оснащений усім необхідним для цього. Тут є   електрокардіограф, гематологічний аналізатор, експрес-тести на тропонін, вірусні гепатити В і С, ВІЛ-СНІД та вагітність, отоофтальмоскопи, пульсоксиметри, піксометри, глюкометри та вся необхідна для роботи лікарів комп’ютерна техніка.

Фото без описуПроектом також передбачене житло для сімейного лікаря. А для того, аби лікарі мали можливість виїжджати на виклики, для амбулаторії придбано автомобіль Renault Duster 2018 року випуску.

Загальна кошторисна вартість об’єкта склала      6 958, 51 тисячу гривень. З них 6 271,740 тисяч гривень надійшло з  державного бюджету, 686,770 тисяч на умовах співфінансування виділила Китайгородська  ОТГ.

 

 

Фото без опису     Фото без опису  

 

Фото без опису      Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора