Кам'янець-Подільська районна державна адміністрація
Хмельницька область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ РИБООХОРОННИЙ ПАТРУЛЬ ПРОВІВ НАРАДУ ІЗ СУБ’ЄКТАМИ АКВАКУЛЬТУРИ КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ

Дата: 29.11.2019 13:46
Кількість переглядів: 709

Фото без опису29 листопада працівниками Управління Держрибагентства у Хмельницькій області проведено нараду із суб’єктами господарювання, які здійснюють діяльність у сфері аквакультури. Захід відбувся в приміщенні Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації.
 

У заході взяли участь виробники продукції аквакультури, представник Департаменту природних ресурсів та екології Хмельницької обласної державної адміністрації та Управління Державного агентства рибного господарства у Хмельницькій області.
Під час наради спеціалісти Хмельницького рибоохоронного патруля наголосили на неухильному дотриманні вимог законодавства – Закону України «Про аквакультуру», постанови КМУ №420 від 29.05.2013 р. «Про затвердження Типового договору оренди водних об’єктів» тощо.
 Начальник управління заповідної справи, екологічної мережі, природних
ресурсів та зв’язків з громадськістю Департаменту природних ресурсів та екології Хмельницької ОДА Руслан Якубаш розповів про порядок переукладання договорів оренди земель водного фонду. Наголосив також, що цей процес не є складним. Варто зібрати пакет документів та подати їх в Департамент. Значну увагу приділяли і питанню, як правильно оформити документи оренди на рибогосподарські водойми.
Під час обговорення суб’єктів аквакультури проінформовано про необхідність виконання норм законодавства щодо надання повної та достовірної інформації за формою № 1 А - риба (річна) «Виробництво продукції аквакультури за 20__рік», надано рекомендації щодо правильного заповнення даної форми та роз’яснено типові помилки, які виникають при її заповненні. Окрім того, виробникам продукції аквакультури нагадали, що за систематичне неподання звіту про обсяги виробництва продукції аквакультури, невиконання норм чинного законодавства або укладених договорів оренди, Хмельницький рибоохоронний патруль ініціюватиме припинення дії договорів оренди.
Спеціалісти відділу іхтіології та регулювання рибальства Управління Держрибагентства у Хмельницькій області наголосили на дотриманні норм зон аквакультури та зональної рибопродуктивності. Відповідно до наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 30.01.2013 № 45 «Про затвердження Зон аквакультури (рибництва) та рибопродуктивності по регіонах України» розрахункова рибопродуктивність для Хмельницької області при екстенсивному (випасному) веденні господарства становить 5 ц/га, а при інтенсивному (годівлі) – 14 ц/га.
Учасникам наради були роздані спеціальні пам’ятки з витягами із законодавства та зразками форм спеціальної первинної документації.
Хмельницький рибоохоронний патруль закликає громадян дотримуватись норм законодавства.

У разі виникнення будь-яких питань щодо подання звіту № 1А-риба (річна) ви можете звернутися до спеціалістів Управління Держрибагентсва у Хмельницькій області за адресою: 29000, Хмельницька обл., м. Хмельницький, вул. Кам’янецька, 257/1  або за номером телефону:  (0382) 79-20-88.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора